Освітня діяльність

Згідно з рішення педагогічної ради від 31.08.2023р., дошкільний навчальний заклад продовжує процювати за освітньою програмою "Дитина"  (2021р. редакції), а також парціальними програмами, визнаними актуальними педагогічними працівниками звкладу.

Підвищення якості освітньої діяльності закладу.
 Збереження, зміцнення психічного та фізичного здоров‘я дітей дошкільного віку в нових соціальних умовах воєнного стану. (якщо дію воєнного стану буде продовжено)
Формування соціально-громадянської компетентності дітей шляхом зміцнення  національної ідентичності, утвердження позицій громадянина своєї країни, виховання ціннісного ставлення до своєї родини як частини історії, традицій, культури свого народу.
Формування культури українського мовлення між учасниками освітнього процесу як основи формування національно-патріотичних почуттів. Спрямувати діяльність педагогів на формування розмовного мовлення дітей шляхом використання сучасних технологій, розвитку зв'язного мовлення, акцентувати увагу на підвищенні рівня культури українського мовлення дошкільників.