Кіровоград. Дитячий садок № 3 "Незабудка"








Комплектація груп на 2018 - 2019 навчальний рік

  

                        СПИСОК

     дітей І - молодшої групи № 1

                ( 3 - й рік життя )         

№ з/п

Прізвище, ім’я

 дитини

1.

  Байдюк Костянтин

2.

  Білан Ян

3.

  Бойко Олександра

4.

  Здрок Анаміка

5.

  Іващенко Лілія

6.

  Іващенко Павло

7.

  Кудрявцева Вікторія

8.

  Кульчицький Дмитро

9.

  Кушнір Аліна

10.

  Ляшенко Артем

11.

  Мовчан Валерія

12.

  Олійник Елеонора

13.

  Пирля Артем

14.

  Росовський Максим

15.

  Саленко Софія

16.

  Сергійчук Данило

17.

  Смірнов Максим

18.

  Супрун Софія

19.

  Тараненко Вікторія

20.

  Федорович Злата

21.

  Шаріпов Юрій

22.

  Шевченко Вероніка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                             

                        СПИСОК

       дітей І - молодшої групи № 2

                  ( 3 - й рік життя )                                                            

№ з/п

Прізвище, ім’я

 дитини

 1.

  Волохова Марія

 2.

  Гуржин Кирил

3.

  Данова Вероніка

4.

  Золкін Богдан

5.

  Кальченко Олександр

6.

  Костильов Євгеній

7.

  Кульчицький Олександр

8.

  Ломакін Матвій

9.

  Ляшенко Ангеліна

10.

  Маркова Дар'я

11.

  Маслига Олександра

12.

  Пислиця Максим

13.

  Побіяха Даніїл                 

14.

  Показка Аріна

15.

  Стріхарчук Анастасія

16.

  Тайфур Даніель

17.

  Ткаченко Меланія

18.

  Цибульська Вікторія

19.

  Цибульський Максим

20.

  Шевченко Дар'я

21.

  Шевченко Нікіта

 

                         СПИСОК

          дітей ІІ - молодшої групи № 3  

                 ( 5 - й рік життя )                        

№ з/п

Прізвище, ім’я

 дитини

 1.

  Андрюкович Аліна

2.

  Бабенко Богдан

3.

  Вишневська Єва

4.

  Главацька Єва

5.

  Голіков Іван

6.

  Гуца Софія

7.

  Довгенко Поліна

8.

  Євченко Вероніка

9.

  Зайко Максим

10.

  Кас'ян Максим 

11.

  Кривоберець Ігор

12.

  Кочура Герман

13.

  Логвиненко Юлія

14.

  Мележик Марат

15.

  Мележик Марк

16.

  Нечипоренко Ілона

17.

  Олефіренко Злата

18.

  Сукачов Артем

19.

  Талмазан Нікіта

20.

  Храмцов Іван

21.

  Чередник Поліна

22.

  Решетніков Артем

 

 

                          СПИСОК

         дітей ІІ - молодшої групи № 4

                ( 5 - й рік життя )                                                                                       

№ з/п

Прізвище, ім’я

 дитини

 1.

  Блідар Артем

2.

  Великих Іван

3.

  Губа Владислав

4.

  Демешко Аріна

5.

  Демидова Олександра

6.

  Додатко Ксенія

7.

  Жученко Марія

8.

  Закар'яєв Тимур

9.

  Зеленецька Єлизавета

10.

  Капьонкіна Поліна   

11.

  Кожухар Анна           

12.

  Кульчицька Анна

13.

  Луньова Вероніка

14.

  Пташенчук Тимур

15.

  Старунська Дар'я

16.

  Стельмах Іван

17.

  Титаренко Аріна

18.

  Ткаченко Анна

19.

  Торубара Назар

20.

  Харін Тимур

21.

  Хильченко Даніелла

22.

  Черних Катерина

                                       

                         СПИСОК 

         дітей старшої групи № 5

                    ( 7 - й рік життя)                                                                      

№ з/п

Прізвище, ім’я

 дитини

1.

  Алєксєєнко Артем

2.

  Амбросімова Поліна

3.

  Бойченко Ігор

4.

  Будулатій максим

5.

  Боулат Павло

6.

  Вакуленко Анна

7.

  Воленко Софія

8.

  Гладиш Дмитро

9.

  Голик Катерина

10.

  Громко Олександра

11.

  Демиденко Нікіта

12.

  Зубченко Євгеній

13.

  Колчубей Злата

14.

  Красвченко Юлія

15.

  Красилюк Софія

16.

  Котова Майя

17.

  Мороз Володимир                 

18.

  Омельменко Андрій

19.

  Онуфрієнко Анна

20.

  Папуша Станіслав

21.

  Семененко Єлизавета

22.

  Селіванов Олександр

23.

  Старунський Олександр

24.

  Тернавський Кирило

25.

  Червона Єлизавета

26.

  Чуб Олександр

27.

  Шелест Ілля

28.

  Щербінін Ярослав

 

                           СПИСОК

           дітей середньої групи № 6 

                     ( 4 - й рік життя)       

№ з/п

Прізвище, ім’я

 дитини

 1.

  Абдуллаєва Зоя

 2.

  Андрієнко Варвара

3.

  Біленька Мирослава

4.

  Велитницька Віталіна

5.

  Григор'єва Катерина

6.

  Дигас Тимур

7.

  Коваль Вероніка

8.

  Кучма Андрій

9.

  Кучма Єва

10.

  Ледньова Анна

11.

  Лихожон Іван

12.

  Нікішов Макар

13.

  Онуфрієнко Марія

14.

  Петров Михайло

15.

  Савенко Катерина

16.

  Стешенко Михайло

17.

  Сучков Артем        

18.

  Тарасенко Анастасія

19.

  Філіппова Аліна

20.

  Цибульська Олександра

21.

  Цибульський Владислав

22.

  Шамшур Давід

23.

  Каранік Руслан

 

 

                         СПИСОК

     дітей середньої групи № 7

                ( 6 - й рік життя)                                                            

№ з/п

Прізвище, ім’я

 дитини

1.

  Барабаш Софія

2.

  Бондаренко Софія

3.

  Василенко Єлизавета

4.

  Голуб Тетяна

5.

  Гужевенко Кирил

6.

  Дзюбенко Кіра

7.

  Євладенко Всеволод

8.

  Зайцев Нікіта                        

9.

  Зайченко Владислав

10.

  Зубарєв Глєб

11.

  Клівцова Софія

12.

  Корженко Єгор

13.

  Круглов Зорян

14.

  Лаврусенко Артем

15.

  Леонтенко Роман

16.

  Мартинюк Аріна 

17.

  Марчук Іван

18.

  Новіцька Софія

19.

  Пастухова Владислава

20.

  Подгрушня Вікторія

21.

  Поліщук Софія

22.

  Третяк Дар'я

23.

  Шульга Кирил

24.

  Яковенко Максим

     25.

  Месюренко Дмитро

 

 

                         СПИСОК 

        дітей ІІ - молодшої групи № 8   

                    ( 5 - й рік життя )

   



Прізвище імя

дитини

1.

  Береза Олексій

2.

  Бикалюк Ілля

3.

  Врублевська Вероніка

4.

  Галіцька Поліна

5.

  Гальчук Іван

6.

  Гончаренко Валерія

7.

  Демура Андрій

8.

  Дубницький Ігор

9.

  Замура Каріна

10.

  Іванчук Назар

11.

  Казанцев Михайло

12.

  Ковпак Дар'я

13.

  Лебідь Єгор

14.

  Мішуста Макар

15.

  Папченко Емілія

16.

  Пархоменко Артур

17.

  Полєтаєва Ксенія

18.

  Рибаков Кирил

19.

  Руденко Альона

20.

  Свистун Матвій

21.

  Соф'янчук Кирило

22.

  Хмель Віталіна

23.

  Черниш Анна

24.

  Черниш Владислав

25.

  Шапран Ангеліна

26.

  Шерстюк Поліна

27.

  Шиптенко Ярослава

28.

  Яворська Владислава

29.

  Яковенко Ярослав

 

 

                       СПИСОК

         дітей підготовчої групи № 9

                 ( 4 - й рік життя )                                                            

№ з/п

Прізвище, ім’я

 дитини

1.

  Дмитрієв Ігор

2.

  Баранов Руслан

3.

  Булова Мілана

4.

  Васютинський Тимофій

5.

  Гросул Поліна

6.

  Жовнірович Максим

7.

  Згривець Дмитро

8.

  Зеленков Глеб                        

9.

  Кравець Анна

10.

  Кушнірова Злата

11.

  Мішіна Юліана

12.

  Мумига Анна

13.

  Неберикутья Катерина

14.

  Панчук Катерина

15.

  Пич Єгор

16.

  Сніцарук Станіслав

17.

  Ткаченко Артем                 

18.

  Ульянов Артем

19.

  Цимбал Катерина

20.

  Чередник Денис

21.

  Шкуратова Маргарита

22.

  Антоненко Артем

23.

  Іванов Єгор

24.

  Ясинський Богдан

25.

  Шамшур Кіра

26.

  Петренко Єва

 

 

                        СПИСОК  

        дітей старшої групи № 10

                 ( 4 - й рік життя )


№ з/п

Прізвище, ім’я

 дитини

1.

  Вайнагій Андрій

2.

  Гладкіх Матвій

3.

  Головченко Іван

4.

  Горобець Аріна

5.

  Горобець Мілана

6.

  Жабська Дарина

7.

  Калінін Дмитро

8.

  Коваленко Костянтин

9.

  Крива Катерина

10.

  Ліпотад Софія

11.

  Мироненко Євгенія

12.

  Огирь Єгор 

13.

  Омельчук Єлизавета

14.

  Пашинський Дмитро

15.

  Пащенко Нікіта

16.

  Редозубов Максим

17.

  Рижов Михайло

18.

  Стацевич Марк                            

19.

  Федотов Артем

20.

  ОХлівняк Єва

21.

  Циплюк Катерина

22.

  Чернов Андрій

23.

  Чорнобривець Тіана

24.

  Яцентюк Уляна

                                                                                                                                                              СПИСОК

      дітей середньої групи № 11

                 ( 6 - й рік життя)


№ з/п

Прізвище, ім’я

 дитини

1.

  Анкутов Роман

2.

  Бринчук Поліна

3.

  Бурко Марина

4.

  Голованова Олександра

5.

  Грабовська Олександра

6.

  Епельбаум Кіра

7.

  Жупаненко Ірина

8.

  Загадаєва Емілія

9.

  Заікін Михайло

10.

  Калашніков Мирон

11.

  Карапетян Богдана

12.

  Касімова Анастасія

13.

  Кілик Мілана

14.

  Ковальова Поліна

15.

  Козаченко Максим

16.

  Корельська Вікторія

17.

  Кочерга Марія

18.

  Кузьміна Олександра

19.

  Кухаренко Анастасія

20.

  Луньов Владислав

21.

  Макаров Максим 

22.

  Носач Іван

23.

  Пилипенко Ігор

24.

  Подкопаєв Єгор

25.

  Сальнікова Анастасія

26.

  Стрєлкова Олександра

27.

  Тараненко Аліса

28.

  Титаренко Аделіна

29.

  Трофімчук Анастасія

30.

  Черепичка Олександр

31.

  Вакуленко Поліна