Кіровоград. Дитячий садок № 3 "Незабудка"

Умови доступності дошкільного закладу для дітей з особливими освітніми потребами

«Діти з особливими освітніми потребами» - поняття, яке широко охоплює всіх дітей, чиї освітні потреби виходять за межі загальноприйнятої норми. Воно стосується дітей з порушеннями психофізичного розвитку, зокрема дітей-інвалідів, дітей із соціально вразливих груп.                                                                                                                                                                                                                                             На даний час в дошкільному закладі немає дітей з обмеженими можливостями та особливими потребами.                                                                                                        Для забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення входи дошкільного закладу № 3 "Незабудка" облаштовано кнопкою виклику та пандусом.