Кіровоград. Дитячий садок № 3 "Незабудка"

Освітній процес

Зміст роботи закладу дошкільної освіти в 2017/2018 році  визначається державними нормативно – законодавчими актами в галузі дошкільної освіти, основними концептуальними положеннями Базового компонента дошкільної освіти.

Науково – методична проблема закладу на 2017 – 2018 навчальний рік:

«Становлення і всебічний розвиток життєво компетентної особистості

дитини, формування її фізичної і психологічної готовності до нової

соціальної ролі».

Пріоритетні завдання:

1.    Формування природничо – екологічної компетентності дошкільників в процесі організованої та самостійної предметно – практичної діяльності.

2.    Продовжувати  роботу над  формуванням життєвої компетентності та ранньої соціалізації дошкільників засобами соціально – економічного    виховання.

3.    Модернізація змісту освітньої діяльності дошкільного закладу шляхом впровадження здоров’язберігаючих та інноваційних освітніх технологій.

Згідно рішення педагогічної ради закладу (протокол від 30.08.2017 р. № 1), дошкільний заклад в 2017/2018 навчальному році в освітній діяльності керується наступними комплексними програмами:                                                                                                                                                                                                                                                та парціальними програмами:                                                                                          «Про себе треба знати, про себе треба дбати. Парціальна програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку» (рекомендовано МОН України, лист ІІТЗО від 08.11.2013 р. № 14.1/12 – Г – 632)                                                                                      - «Україна – моя Батьківщина. Парціальна програма національно – патріотичного виховання дітей дошкільного віку» (рекомендовано МОН України, лист ІІТЗО від 25.03.2016 р. № 2.1/12 – Г – 85)                                                                                                                   - «Грайлик. Парціальна програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі» (рекомендовано МОН України, лист ІІТЗО від 31.03.2014 р. № 14.1/12 – Г – 501).